10 Haziran 2011 Cuma

Unuttun mu Beni?

İlk duyduğumda hoşlandım ve kısa sürede beğendiğim şarkılardan birisi oldu. Yeni bir Sezen Aksu şarkısı dinlemeyi özlemişim. Şarkının her iki versiynunu daseviyorum ama demosu daha iyi galiba. Bİri bitince öbürünü hemen dinleyince kara verilebilir belki.

Sezen Aksu söylüyor....
9 yorum:

 1. Sabah akşam kafamda bu şarkı. Ciddi ciddi kafamda; içimde de değil.. Teşekkürler..

  YanıtlaSil
 2. Bir de "vay" var ki! Vay halimize vay... Ben de ona takıldım bu aralar.
  "İnsan biraz olsun akıllanmaz mı büyümez mi er geç?
  Yanardağ gibi için için sönmez mi bu sinsi ateş?"

  YanıtlaSil
 3. Karōshi;

  Ben de ilk duyduğumdan beri takıldım kırlangıçlı bölüme ve tekrar eden aranağmeye. )

  YanıtlaSil
 4. D.:

  Haklısın.. Vay cidden iyi bir şarkı.DÜzenlemesi de güzel yapılmış.

  YanıtlaSil
 5. Ben zamanında çok fazla dinlediğimden midir nedir Sezen Aksu kotamı doldurmuşum galiba. Her şarkısı birbirinin aynı geliyor bana artık. Heyecanım ve beklentim kalmadı Sezen Aksu ile ilgili:(

  YanıtlaSil
 6. Psikopati;

  Bir müzik türü ya da bir sanatçının yorumu için doygunluk noktası oluşabiliyor. Benim de seneler önce çok sevdiğim ama şimdi duymak bile istemediğim albümler ve sanatçılar var.

  YanıtlaSil
 7. yahu kırk yıldır okuduğum vladimir sezenciymiş de ben ancak öğreniyorum. bana kızabilirsin, gerçekten kız bana tokatla beni..:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok ya ne kızacağım. Ama kendime kızdım şimdi bak... Buraya bir de "sezen aksu söylüyor" isimli bir 90 dakikayı bulan mix lkoymuştum. Sezen Aksu'nun kendi albümlerinde yer almayan, başka albümlerde, flmlerde kullanılmış şarkılarını eklemiştim birbirne geçişli olarak. Onu bulamadım. Güzel bir mix ti. Kimbilir nerelerde şimdi :( ona kızdım sadece


   Vay'ın, ve acıtmışım canının sevdikçenin ikinci remixleri çok güzel.. Albümdeki hallerinden daha dinamik. Ben bu albümü sevdim. Dörtlüde hem fikirim.

   Sil
 8. sayım, vay, unuttun mu beni?, acıtmışım canını sevdikçe müthiş dörtlü albümde kanımca...

  YanıtlaSil

Yorumlar