15 Haziran 2011 Çarşamba

Haftanın İkinci Bıyığı

Etiketimiz haftanın bıyığı bunu biliyorum. Normal olarak haftada en fazla bir adet bıyığı tolere edebileceğimin beyanıdır bu aynı zamanda. Mamafih bu hafta sıcağı sıcağına ikinci bir "haftanın bıyığını" yayınlamasaydım, bıyığın erkek seksapeline olan katkılarını kendi üzerinde denemek isteyen ama derin tereddütler geçiren bazı hemcinslerime haksızlık vermiş olabilirdim. Tipik bir terazi olduğum için haksızlık kelimesini duyduğumda hop oturup hokalkan birisi olmam sebebi ile sırf bu kelimenin edilmesi karşısında bile hakikaten ter ter tepinmelerle sonuçlanan tepkimelere girdiğim olagelmiştir. O sebeple bir önceki yazımdan etkilenip anlamsız yüzüne anlam katmak çabasına girişmiş bir gencimizin resmini sizlerle paylaşmayı istiyorum.

Arkadaşımız cesur bir şekilde yüzünü bıyıklandırarak cazibesi resimdeki gibi arttırmıştır. Seksapelindeki artış gözle görülür hale gelmiştir.

Bir erkeğimizi daha bıyıklandırdık. Yarappim şükür. Darısı tüm bıyıksız erkeklerin başına.10 yorum:

 1. Hayır diyorum başka da bir şey demiyorum.
  No way ! :)

  YanıtlaSil
 2. Birkaç santimetrekarelik kıl topluluğu :D
  benim fikrim bıyıksız erkeklerin kesinlikle daha sevimli, daha çekici olduğu.....
  üff o ayran içtikten sonra bıyık uçlarında kalan ayran artıkları ve daha da kötüsü onları dişleri ile hüüüp diye temizlemeleri ıyyyyyyy.
  burunlarını temizlerken muhtevanın biraz da o kıllar topluluğuna sıvaşması böyyyyk.
  heleki onları bir kadını öperken....hiç düşünmek bile istemem.
  içleri mikroorganizma dolu kıllar topluluğu.
  Bademi, palası, posu...hepsine hayır......

  YanıtlaSil
 3. aman be Vladimir bak hep diyorum gene diyorum ben almayayım alana da mani olmayayım!

  bana bak sen görmeyeli bıyık mı bıraktın yoksa da bu halini mi sevdirmeye çalışıyorsun bize :)))

  YanıtlaSil
 4. Bu gencimiz Pala Remzi bıyığı bıraktığı için olmamış. Haftanın rüküşü! Bu gencimize ancak burma ince bıyık yakışabilirdi diye düşünüyorum.

  Yani şöyle :

  http://www.makeup-fx.com/webshop/images/moustaches/moustache_collage.jpg

  (style 10) :)

  Ya aslında bıyık öyle bir şey ki sadece gözleri ve bakışında derinlik olan erkeklere yakışıyor bence... Vurgu gibi belki!

  Bkz.

  http://4.bp.blogspot.com/_fyjWDdR5yAs/SkUlxfEvaxI/AAAAAAAAAD0/VOp-n8jN5Xs/s400/b%C4%B1y%C4%B1k_1.jpg

  Bilimsel çalışma gibi ele aldım konuyu yahu! N'ettin Vladimir! :)

  YanıtlaSil
 5. babam bıyıklı çook yakışıyor:) gençliğinden beri hep bıyıklı.bazen diyor ki kessem mi bıyığımı hanım,kızım diye:) öyle alıştık ki bişi diyemiyoruz.bu genç hakkında bi yorum yapamıycim:)

  YanıtlaSil
 6. GÖK-TÜRK;

  İtici bişi di mi? :)

  YanıtlaSil
 7. Guguk Kuşu;

  Ayranlı bıyık haksırmış erkek bıyığı görüntü olarak çok nahoşs resmen TiSkindimmmm :p iykkkk.. :)

  YanıtlaSil
 8. Beenmaya;

  Yok Allah korusun şimdilik öyle bi fikre kapılmadım. :) Kendimi yeniden bıyıklanmış olarak hayal edemiyorum. Ama bıyıklarla ilgili öyle tuhaf fikirlere resimlerle karşılaştım ki, bu aralar sahip olduğum aylaklık saatlerim sayesinde bıyı sserisi toplam 52 hafta sürecek sanırsam.

  YanıtlaSil
 9. D.:

  Bu yorum benim bıyık serilerine bugüne kadar yazdıklarımın hepsinden daha güzel bir çalışma oldu, çok teşekkür ederim. Kıskandım valla.

  Haklısın bu genç bence de haftanın rüküşü. Olmamış hiç yakıştıramadım kendisine. Zaten takma gibi duruyor, takma bıyık kesin :)

  YanıtlaSil
 10. Kamikaze;

  Bıyık çoğu insana yakışmıyor ve farkında bile değiller. Ya da insanlar aynaya bakmıyor bile ama şanslı bir azınlık var ki bıyık yakışıyor onlara, babana ne mutlu ki bu şanslı azınlığa dahil.

  YanıtlaSil

Yorumlar