21 Ekim 2010 Perşembe

Leave Britney Alone

Chris Crocker çarşafların altına gizlenip Britney Spears'a olan sevgisini göz yaşı halinde akıttığı videosundan sonra aniden internet ünlüsü olmuş. Gözyaşlarının üzerine ritm döşetip gözlerine hitab edemediklerinin kulaklarına kadar sokmuş meramını. Bütün bunlar 2007 de olmuş bitmiş bile gelin görün ki benim gibi bir internet cahilinin üç sene sonra haberi olmuş.

Çılgın hayran Britney uğruna gözyaşlarını sel edercesine kendinden geçerek bir hayli dağıttığı videosu ile artık kendisi de bir çok hayrana sahip olduğu gibi bir çok insanın da nefretini kazanmış vaziyette. Şu kısacık videosunun takliteri, parodileri youtube ya da tv kanallarında boy göstermiş. C. Crocker, kısa sürede yakaladığı ününün rüzgarı ile bir kaç single çıkarmış ve albümü de kısa bir müddet sonra müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

Allahım başka dert vermesin kimseye. Bu dayanılır gibi değil...9 yorum:

 1. 35 saniye dayanabildim. zaten ingilizce de bilmiyorum. :)

  YanıtlaSil
 2. http://www.collegehumor.com/video:1820030

  YanıtlaSil
 3. ben hiç görmedim, bilmiyorum (senden daha kötüleri de var yani bilesn) ama şu yazdıklarından sonra katlanabileceğimi de sanmıyorum.

  bundan da eksik kalsam bir şey olmaz herhalde hem bazen bilmemek iyidir değil mi?

  :))

  YanıtlaSil
 4. Sarya;

  :))) bir şey demiyor zaten.. Britney ile uğraşmayın o bir insan çok mükemmel dansediyor böyle dansedebilen biri kötü olamazzzz diye basıyor yaygarayı :) Oldukça sinir bozucu

  YanıtlaSil
 5. Nomad;

  That was the punch line for me!!!
  And thank you for the "Trance Remix" url.

  YanıtlaSil
 6. Beenmaya;

  İnanılır ibi değil aslında ya bi insanın zou ne olabilir ki böyle bir video çeker ve yayar ortalığa. :D

  YanıtlaSil
 7. Sabah bende merakımdan biraz izleyeyim dedim.. İlk bir kaç saniyeden sonra afakanlar bastı kapattım...
  Dayanılır gibi değil... Bunun birde meşhur olduğunu düşününce insanların nelerle ilgilendiğini düşünmeden edemiyorum... VAh ki vah.... Sabah aydan atlayan kedinin bloğundada fatmagülün şişme kadınını piyasaya sürmüş olduklarını öğrendim ya!!! Anacım ne oluyor.. Ben mi uzayda yaşıyorum yaptıkları tuhaf, abest geliyor bana onlar mı tuhaf...?

  YanıtlaSil
 8. Haccecan;

  Sahide akıllara seza bir kayıt bu..
  Fatmagül hususu da türk milletinin her tür duyguyu paraya tahvil etmekte artık aşama kaydettiğini gösteriyor.

  YanıtlaSil

Yorumlar